• Lepiej nie przesadzać i inwestować w ogromne walizki lub zestawy dużych walizek.
  • Dobierając komplet walizek nie sugerujmy się pojemnością największych modeli. Lepiej wybrać nieco mniejsze, które łatwiej będzie nosić, wkładać i ustawiać w bagażniku
  • Komplet walizek Rolls Royce kosztuje tyle ile nowe dobrze wyposażone kombi klasy średniej

Pakowanie samochodu to nie taka prosta sprawa. Co ciekawe im więcej przestrzeni na bagaż tym wcale nie jest łatwiej. Szczególnie przy zmianie samochodu z mniejszego na większy łatwo o wrażenie, że do wcześniejszego łatwiej było zapakować cały urlopowy bagaż. Nie powinno to dziwić, zważywszy na to, że zabieramy ze sobą więcej bagażu.

Torby samochodowe dopasowane do Twojego auta - największy wybór w najlepszych cenach. Sprawdź teraz!

Duży wpływ na to jak łatwo i szybko spakujemy siebie i całą rodzinę ma wybór odpowiedniego bagażu. Lepiej nie przesadzać i inwestować w ogromne walizki lub zestawy dużych walizek. Im większa tym bardziej pojemna i cięższa. Gdy upchamy wszystko do jednej walizy to często okazuje się, że bardzo trudno ją dźwignąć i podnieść choćby na tyle by włożyć do bagażnika. Na tym nie koniec.

Im większa walizka tym trudniej ją zmieścić w samochodzie. Zdarza się nawet tak, że trudno ją wsunąć tak, by zamknąć półkę czy roletę bagażnika. Niełatwo również ustawić duży bagaż tak, by ławo zmieścić pozostałe rzeczy. Co zatem pozostaje?

Dobierając komplet walizek nie sugerujmy się pojemnością największych modeli. Lepiej wybrać nieco mniejsze (bardziej zbliżone wymiarami do popularnych kabinowych zabieranych na pokład samolotu a nie do luku bagażowego), które łatwiej będzie nosić, wkładać i ustawiać w bagażniku, a następnie równie łatwo wyjmować bez obawy o nadwerężenie kręgosłupa.

Torby samochodowe dopasowane do Twojego auta - największy wybór w najlepszych cenach. Sprawdź teraz!

Jeśli bagażnik w naszym samochodzie ma niezbyt regularne kształty można pomyśleć o miękkich torbach, którymi łatwiej zapełnimy całą przestrzeń. Na rynku nie brakuje nawet gotowych akcesoriów, czyli kompletów toreb dopasowanych do kształtu bagażnika określonego modelu samochodu. A to nie wszystko. Swoje propozycje mają też producenci samochodów. I to nie tylko popularne marki, ale także małe firmy specjalizujące się w drogich sportowych autach.

Osobną kwestią pozostaje, ile zapłacimy za bagaż przygotowany przez producenta samochodu. W galerii kilka przykładów, które trudno nazwać okazjami pod względem cenowym.

Torby samochodowe dopasowane do Twojego auta - największy wybór w najlepszych cenach. Sprawdź teraz!