Przy okazji dowiedzieliśmy się, że z coraz bardziej wyżyłowanymi żarówkami "Premium" jest pewien problem: nie każdy reflektor docenia takie żarówki i może się zdarzyć, że pomimo ich wysokiej ceny będzie świecił tak samo, jak ze zwykłą żarówką, albo i gorzej. Dlaczego tak jest, można dowiedzieć się z najnowszego wydania naszego "Poradnika".

Piszemy także o nowych policyjnych fotolaserach - miernikach prędkości, które namierzanym kierowcom robią zdjęcia, by ukrócić dyskusje: ten zmierzony czy nie ten. Okazało się jednak, że policja wybrała akurat taki sprzęt, którego operator może bardzo łatwo "przestawić" znacznik na zdjęciu.

Polecamy również test opon całorocznych, które - jak się wydaje - są coraz bardziej popularne, a także artykuł, w którym sugerujemy wymianę uszkodzonego silnika zamiast naprawy starego - oczywiście nie w każdym przypadku.

Foto: Auto Świat

To tylko niektóre tematy z najnowszego wydania miesięcznika "Auto Świat Poradnik" 11/2017, który dostępny jest w sprzedaży od 31 października 2017 r.

Zapraszamy do lektury!