Oferujemy wam przyjazny w obsłudze system zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych. Wystarczy wejść na stronę auto­-świat.pl i wpisać podstawowe dane swojego auta w wyszukiwarce ubezpieczeń – znajdziecie ją po prawej stronie naszej witryny lub po prostu kliknijcie w ten link:  http://www.auto-swiat.pl/kalkulator-ubezpieczen-oc-ac.

Wystarczy dosłownie 2-3 minuty, żeby otrzymać kalkulację składki od kilkunastu ubezpieczycieli, wybrać tę najkorzystniejszą i bez wychodzenia z domu kupić ubezpiecznie OC.

Jak kupić ubezpieczenie OC i AC na stronie autoswiat.pl?

Umieszczony na naszej stronie system zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych pozwala szybko obliczyć cenę ubezpieczenia na wybrany przez was pojazd. Wyszukiwarka najkorzystniejszych ofert automatycznie łączy się z systemami firm ubezpieczeniowych i na podstawie pobranych danych, w ciągu niespełna minuty, wyświetla kilkadziesiąt ofert ubezpieczenia OC oraz AC – możecie otrzymać nawet 76 propozycji.

Przy każdej polisie znajdziecie przejrzyste informacje, które opcje dodatkowe zawiera, m.in. czy można liczyć na NNW, ochronę opon lub assistance. Radzimy wczytywać się w szczegóły i zakres umowy, bo nie zawsze najtańsza znaczy najkorzystniejsza.

Czy odpowiedź na wszystkie pytania jest konieczna?

W formularzu zbiera się wyłącznie informacje wymagane przez ubezpieczyciele, niezbędne do przygotowania oferty najkorzystniejszego ubezpieczenia. Pamiętajcie, że składka to wypadkowa wielu czynników ryzyka, więc nie dziwcie się jeśli traficie na pytanie o to kto będzie jeździł autem poza właścicielem, czy o to gdzie będzie zaparkowane w ciągu dnia, a gdzie w nocy. Bez takich danych nie da się wyliczyć dokładnej ceny ubezpieczenia.

Nasza platforma sprzedająca ubezpieczenia OC daje możliwość złożenia wniosku bez podawania numeru PESEL. Zapewniamy Was, że nie musicie się obawiać o ochronę swoich danych. Współpracujący z nami Mfind, który stworzył platformę sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, gwarantuje ochronę zebranych danych zapewniając szyfrowanie połączeń. Możecie być również pewni, że bez Waszej zgody system nie przekaże podanych danych dalej, bez waszej zgody.

Jak kupić ubezpieczenie samochodu przez platformę Auto Świat Mfind?

Kupno ubezpieczenia za pomocą platformy sprzedaży ubezpieczeń umieszczonej na stronie auto­-swiat.pl jest łatwe i szybkie.

Żeby znaleźć najlepszą ofertę wystarczy wykonać tylko 3 proste kroki:

Krok pierwszy

Wpisz dane auta do kalkulatora na stronie auto-swiat.pl Foto: Auto Świat
Wpisz dane auta do kalkulatora na stronie auto-swiat.pl

Wejdź na stronę auto­-swiat.pl i po prawej stronie witryny wpisz podstawowe dane swojego auta, lub po prostu kliknij w ten link: http://www.auto-swiat.pl/kalkulator-ubezpieczen-oc-ac.

Następnie zostaniesz przekierowany do bardziej szczegółowego formularza.

Krok drugi

W formularzu trzeba podać dane dotyczące auta i właściciela Foto: Auto Świat
W formularzu trzeba podać dane dotyczące auta i właściciela

W formularzu uzupełnij dane dotyczące samochodu i właścicieli.

W każdej chwili możesz przerwać kalkulację i wrócić do niej później, nie tracąc informacji uzupełnionych we wcześniejszych krokach.

Krok trzeci - kupno ubezpieczenia

Na podstawie wpisanych danych, porównywarka mfind wyszukuje oferty z różnych towarzystw ubezpieczeniowych Foto: Auto Świat
Na podstawie wpisanych danych, porównywarka mfind wyszukuje oferty z różnych towarzystw ubezpieczeniowych

Jeśli chcesz zakupić ubezpieczenie auta, po prostu wybierasz najkorzystniejszą ofertę i przechodzisz do zakupu.

Jeśli potrzebujecie więcej czasu, lub będziecie chcieli porównać ofertę z propozycją agenta, system może wysłać wygenerowane kalkulacje na maila.

Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup ubezpieczenia, wystarczy kliknąć w wybraną propozycję. Kupno polisy finalizuje się już w serwisie transakcyjnym wybranego ubezpieczyciela.