Niedawno pisaliśmy o tym, że Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May są w Gdańsku, a wraz z nimi naprawdę nietypowe pojazdy. Poza tym na pomorzu za każdym z trzech samochodów podążała ekipa filmowa. Czyżbyśmy byli świadkami zdjęć do polskiego odcinka w serii "The Grand Tour"? Ta teoria zdaje się potwierdzać, bo tym razem cała trójka została przyłapana w Krakowie. Panowie ponownie zostali sfotografowani za kierownicami swoich aut oraz podczas spaceru po ulicy Floriańskiej na Starym Mieście w Krakowie.

Clarkson, Hammond i May nagrywają w Polsce. Teraz są w Krakowie

Obecność prezenterów w Polsce jest szeroko komentowana nie tylko w lokalnych mediach, ale też na całym świecie. Jeden z użytkowników Reddita zdradził rzekome plany ekipy. Według jego wiedzy w produkcji są właśnie dwa odcinki specjalne, z czego jeden z nich właśnie w Polsce.

Przed Clarksonem, Hammondem i Mayem cały czas widzimy ekipy filmowe z kamerami, dlatego, naszym zdaniem, o polski wątek w programie możemy być spokojni. Kiedy zobaczymy polski odcinek specjalny i co w nim dokładnie w nim będzie? Amazon na razie nie ujawnia szczegółów dotyczących nowej serii "The Grand Tour".