Dwupiętrowy budynek z podziemnym, dwupoziomowym parkingiem powstał w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 68. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 13,5 tys. m2. Salon został zbudowany według koncepcji wielofunkcyjnego, luksusowego centrum motoryzacyjnego, w którym klienci mają w jednym miejscu dostęp do wszelkiego rodzaju usług i pomocy wykwalifikowanych pracowników, zgodnie z japońską zasadą gościnności Omotenashi.

W Toyota & Lexus Romanowski znajdują się: salony nowych samochodów Toyoty i Lexusa (można obejrzeć wszystkie oferowane modele obu marek), salon zakupu i sprzedaży aut używanych wszystkich marek, punkt wynajmu samochodów, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz punkty sprzedaży części zamiennych i akcesoriów oraz finansowania samochodów.

Dodatkowo na terenie placówki działa Romanowski Detailing & Car Spa, oferująca autodetailing samochodów wszystkich marek. To profesjonalna i wieloetapowa pielęgnacja pojazdu (oczyszczenie, konserwację, renowację i zabezpieczenie pojazdu).

Salon każdej z obu marek pozwala wyeksponować po 20 samochodów. Kolejne siedem aut jest widocznych z rampy widokowej od strony ul. Zakopiańskiej. Salon samochodów używanych może pomieścić 80 pojazdów. Serwis mechaniczny wyposażony w 18 podnośników jest połączony ze stacją kontroli pojazdów oraz pełną linią diagnostyczną. Klienci mogą skorzystać także z myjni ręcznej i automatycznej.

Firma Toyota & Lexus Romanowski jest autoryzowanym dealerem od 27 lat i prowadzi także drugi salon Lexusa w Krakowie oraz punkty obu marek w Radomiu i Kielcach.