Na szczęście w wyniku zdarzenia, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w powiecie złotoryjskim, na trasie pomiędzy miejscowościami Brochocin i Modlikowice. O zaistniałej sytuacji policjantów poinformowali naoczni świadkowie. Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. W trakcie czynności ustalili oni, że kierująca samochodem osobowym marki Seat wpadła w poślizg, a następnie zjechała do przydrożnego rowu i czołowo uderzyła w drzewo.

Foto: Policja.pl

Autem wraz z kobietą podróżowało również jej 11-letnie dziecko. Na szczęście żadna z tych osób nie odniosła poważnych obrażeń i o własnych siłach wyszły one z auta, a następnie oddaliły się z miejsca zdarzenia, nie czekając na przyjazd służb. Kierująca została zatrzymana w swoim domu. Sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Kobieta straciła już prawo jazdy, a za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadała przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.