Kanał "Stop Cham" opublikował nagranie pokazujące styl jazdy kierowcy jednego z warszawskich radiowozów policyjnych. Na fragmencie wideo można zobaczyć auto, które agresywnie zmienia pas na środkowy. Praktycznie manewr ten udaje się tylko dlatego, że jadący za nim samochód zjeżdża na skrajny prawy pas.

Po chwili w radiowozie włączony zostaje prawy kierunkowskaz. Sugeruje to, że kierowca też chce zjechać na skrajny prawy pas, ale przy prędkości, z którą gna, manewr okazuje się niemożliwy. W efekcie auto taranuje barierkę energochłonną, a policjant salwuje się zdecydowanym odbiciem kierownicy. Manewr ten nie chroni go jednak przed uszkodzeniem przedniej części radiowozu.

"Kierujący radiowozem w ostatniej chwili chciał zmienić pas i wjechał wprost na barierki" czytamy w opisie nagrania.

"Ale szybka interwencja, praktycznie od razu na miejscu kolizji"

Nagranie przypadło do gustu internautom, którzy dość jednoznacznie komentują filmik. "Nieostrożna jazda, niezachowanie uwagi, spowodowanie kolizji należy się najwyższy wymiar pouczenia", "Ale szybka interwencja, praktycznie od razu na miejscu kolizji", czy też "Pewnie dali barierce mandat i punkty" to tylko kilka z wielu nieprzychylnych komentarzy.

Ładowanie formularza...