Paul Cowland pochodzi z Wielkiej Brytanii i od lat interesuje się motoryzacją. Szerszej publiczności dał się poznać jako ekspert, który specjalizuje się w odnawianiu starych, klasycznych samochodów. Ma nawet swój własny program telewizyjny pt. "Łowca klasyków", który cieszy się ogromną popularnością.

Motoryzacyjny ekspert udostępnił na swoim profilu na Twitterze krótkie nagranie z Wielkiej Brytanii, które może posłużyć za doskonały przykład tego, czego absolutnie nie powinno się robić, kierując samochodem. Nagranie trwa zaledwie 13 sekund, ale śmiało można je nazwać popisem głupoty kierowcy BMW.

Czytaj także: Jaguar leżał na dachu w lesie. Policja pokazała zdjęcie ku przestrodze

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Wielka Brytania. Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. Nagranie ku przestrodze

Na filmie widzimy grupę mężczyzn wyjeżdżających z jednego ze zlotów samochodów. Poruszają się czarnym BMW cabrio. Na nagraniu widać, jak kierowca, prawdopodobnie próbując się popisać, nagle przyspiesza. Jego nierozsądne zachowanie mogło doprowadzić do tragedii, ponieważ dwóch pasażerów, którzy również nie wykazali się rozsądkiem, w trakcie jazdy usiadło na tylnej klapie auta.

Gdy kierowca przyspieszył, jeden z nich spadł z samochodu, lądując głową na asfalcie. Na szczęście nic mu się nie stało, ale co by było, gdyby kierowca czarnego BMW jechał szybciej? Mogłoby dojść do tragedii.

Czytaj także: Zepsuło mu się auto, nie liczył na taką reakcję policji. "Szkoda, że inni tak się nie zachowali" [Wideo]

czytamy w prześmiewczym tytule do nagrania.

Czytaj także: "Samozwańczy szeryf postanowił wymierzyć karę". Kłótnia na drodze. "Jadę na policję!" [WIDEO]

komentowali internauci.

(AG)