Poza topową odmianą z silnikiem V6 w sprzedaży dostępny jest model z turbodoładowanym silnikiem 4-cylindrowym 2.0 o mocy 214 KM.

Pracujący pod maską modelu 6-cylindrowy silnik dysponuje dużym zapasem mocy i zapewnia dynamiczne osiągi. Auto błyskawicznie reaguje na polecenia kierowcy i bez kłopotu może rozpędzić się nawet do 240 km/h.

Do tego jednostka wydaje bardzo przyjemny dla ucha rasowy dźwięk, który współgra z charakterem samochodu. Fotele są komfortowe i zapewniają dobre trzymanie boczne.

O ile jednak na przednich miejscach można czuć się swobodnie, o tyle z tyłu, ze względu na ostro opadającą linię dachu, wygodnie podróżować będą osoby o wzroście nieprzekraczającym 1,50 m.

W tej klasie trudno obecnie znaleźć auto kosztujące podobnie, z 303-konnym silnikiem i napędem na tył oraz właściwie kompletnym luksusowym wyposażeniem. Jeśli dla kogoś taka moc to zbyt wiele, może zdecydować się na bazową odmianę modelu z jednostką 2.0 T, oferowaną w trzech wariantach wyposażenia (Style, Premium i Executive) w cenie od 114 900 zł.