• Auto jest z 1987 roku i ma benzynowy silnik 2.0 o mocy 105 KM
  • Cena: 26 950 euro. Bez negocjacji!

Roczny przebieg wynosi 269 kilometrów – dokładnie tyle przejeżdżał tym autem pierwszy i jak na razie jedyny właściciel. "190-tka" w kolorze arktycznej bieli ma bowiem przejechane zaledwie 8600 km, więc jest właściwie nowa. Teraz można ją kupić.

Mercedes 190 (W210) - nie widział soli ani słońca

Pierwotnie samochód został sprzedany we Francji i od samego początku (1987 roku) był w posiadaniu jednej osoby – starszego pana. Mercedes stał zawsze w garażu, więc nie działało na niego także słońce – lakier jest w 100 procentach oryginalny i wygląda jak nowy. Na desce rozdzielczej nie widać żadnych oznak użytkowania. Oczywiście samochód jest absolutnie bez rdzy (był użytkowany w południowej Francji), a na nadwoziu widać jeszcze fabryczny wosk.

Sprzedawca samochodu, firma Automobiles Jentges, opisuje auto w samych superlatywach, a zdjęcia zdają się potwierdzać wyjątkowy stan Mercedesa. Wnętrze faktycznie wygląda jak nowe – z tyłu i na fotelu pasażera podobno jeszcze nikt nie siedział.

Mercedes 190 (W210) - w cenie przygotowanie do jazdy

Mimo że auto nie wykazuje żadnych oznak użytkowania, w 2018 roku ze względów bezpieczeństwa wymieniono opony, a przy okazji stalowe felgi. Oryginalne części jednak pozostawiono. Do auta są dołączone: komplet dokumentów: książka serwisowa, francuska instrukcja obsługi i faktura zakupu.

Za to wyjątkowe auto sprzedający żąda 26 950 euro, zaznaczając jednocześnie, że cena nie podlega negocjacjom. W cenie zawarto również pełen serwis z wymianą wszystkich płynów eksploatacyjnych oraz opinią rzeczoznawcy, dzięki której auto może uzyskać w Niemczech historyczne tablice.

Wszystkim tym, którzy uważają, że ponad 115 tys. zł za samochód z przebiegiem 8600 km i benzynowym, 105-konnym silnikiem pod maską to za dużo przypominamy, że oferowany kilka tygodni temu czerwony Mercedes 190 2.3 z przebiegiem 462 km za 49 900 euro został już sprzedany pewnemu Rosjaninowi. Ostateczna cena nie została jednak ujawniona.

Ładowanie formularza...