Zyskaj z nami spokój podczas zakupu używanego samochodu. Wytypuj auto, które spełnia Twoje wymagania i marzenia, a potem wyślij do nas zgłoszenie i przelew. Kompleksowo sprawdzimy dla Ciebie samochód i odpowiemy, czy to dobry wybór.

Czas. Nie tracisz go na wyjazdy, oględziny, rozmowy ze sprzedającymi. Nie tracisz go też na chybione typy i podejrzane pojazdy. My wszystko sprawdzimy za Ciebie. Twój czas to też Twój pieniądz. Owszem, za naszą usługę płacisz. Jednak nie poświęcasz własnego czasu, który możesz przeznaczyć na pracę lub wypoczynek z rodziną. Nie będziesz też tracił nerwów ani czasu przy kolejnych spotkaniach i kolejnych próbach znalezienia tego jedynego, Twojego nowego samochodu. Przede wszystkim – z nami zyskasz pewność podejmowanej właśnie decyzji. Nie trafisz na przysłowiową „minę”.

Chcesz mieć pewność, co kupujesz? Chcesz wiedzieć, co może Cię spotkać? Raport dziennikarzy „Auto Świata” sprawi, że będziesz wiedział o swoim aucie więcej niż przeciętny użytkownik. W naszym Raporcie zamieścimy najważniejsze dane techniczne modelu, który wybrałeś. Dowiesz się, jak się rozwijał i zmieniał, jakie są szczegółowe wymiary i osiągi.

Dowiesz się z niego także, jakie kłopoty sprawił nam ten model podczas eksploatacji oraz jakie zrobił na nas wrażenie – co nam się podobało, a co nie. Poinformujemy Cię o newralgicznych i najmocniejszych elementach danego pojazdu. Dostaniesz także szczegółową tabelę serwisową – dowiesz się, co i kiedy wymieniać, żeby samochód był bezawaryjny. Jakie ma ukryte wady i zalety? Które podzespoły często się psują i jaki jest sposób na ich łatwą naprawę? Te pytania już nie będą spędzały Ci snu z powiek. Dzięki ekspertyzie rzeczoznawcy oraz danym z Raportu dowiesz się, czy auto które wybrałeś, jest warte swojej ceny.

Ważne jest nie tylko, jak był serwisowany Twój wymarzony samochód, lecz także, jak będziesz o niego dbał. Jeśli zamówisz Raport „Auto Świata” dostaniesz wraz z nim unikalny kod rabatowy. Uprawnia on do zniżki w jednym z niemal 300 serwisów sieci Bosch Service na terenie całego kraju. Wykonasz w nich wszystkie bieżące czynności serwisowe, a także naprawy i zabdasz o dobrą kondycję swojego nowego nabytku. Pierwsze oznaki rdzy lub zużycia elementów zawieszenia, świeci się któraś kontrolka? Z tymi problemami Bosch Service poradzi sobie bez trudu.

Chcesz czegoś więcej?

Jeśli wykupiłeś pakiet Plus lub Premium, sprawdzimy samochód razem z mechanikiem – na podnośniku. Obejrzymy uszczelki, progi, układ wydechowy, osłony, elementy gumowe oraz całe zawieszenie. Wszystkie nasze uwagi zostaną zawarte w Raporcie „Auto Świata”. W najwyższym pakiecie Premium sprawdzimy samochód także za pomocą komputera diagnostycznego, co całkowicie wykluczy usterki silnika, błędy oprogramowania i jakiegokolwiek podzespołu.