Co roku przy okazji finału WOŚP tysiące sportowców, celebrytów i artystów wystawia na aukcje cenne i rzadkie przedmioty. Choć tegoroczny finał WOŚP odbędzie się dopiero 30 stycznia, to już rozpoczęły się licytacje.

Zobacz też: 30-letnia Sierra na 30. finał WOŚP! Owsiak jeździł taką podczas pierwszej edycji

Toyota Yaris Jakuba Przygońskiego wystawiona na WOŚP

Na aukcję WOŚP trafiło już legendarne auto Jakuba Przygońskiego. Słynna Toyota Yaris była jednym z aut wykorzystywanych w projekcie Speed Games Poland, w którym gwiazdy rywalizują ze sobą na torze. To wyjaśnia, dlaczego nadwozie Toyoty jest ozdobione wieloma autografami.

Jak możemy przeczytać w opisie aukcji w serwisie Allegro: "Toyota brała też udział w wielu innych testach, a filmy z jej udziałem wygenerowały miliony wyświetleń. Z czasem »seryjna« Yariska zaczęła obrastać w kolejne ulepszenia: dostała w pełni funkcjonalną instalację nitro, obniżono jej zawieszenie, na desce rozdzielczej dodano czujnik przeciążenia, a fotel kierowcy zyskał masującą matę".

Zobacz też: Co zabierają ze sobą zawodnicy na Rajd Dakar?

Trwa aukcja Toyoty Yaris na Allegro

Koniec aukcji został zaplanowany na 30 stycznia 2022. Najwyższa proponowana cena wynosiła 18 stycznia rano 18 tys. 80 zł.

W opisie aukcji jest informacja, że samochód jest gotowy do jazdy, ma komplet dokumentów, a po wygranej aukcji można od razu do niego wsiąść i wrócić nim do domu.

Zobacz też: Kup książkę, Ferrari dostaniesz gratis - ekstremalna licytacja WOŚP