Większość osób, które spotkałyby na ulicy Chirona albo przyglądałaby mu się uważnie, podziwiają tę maszynę, robią zdjęcia. Takie auto na ulicy to niecodzienny widok i nie byłoby w tym nic złego. Ot, carspotting, tyle że w niecodziennym wydaniu.

Jednak nie tym razem. Na instagramowych kontach Yianniego Charalambous (znanego np. z YouTube'owego kanału CarWow, czy BBCSounds) i supecar.fails) pojawiło się nagranie, które powstało najprawdopodobniej właśnie podczas carspottingu, czyli obserwacji ciekawych aut. Widać na nim, jak prawdopodobnie dwuosobowy "gang" na skuterach usiłuje zbić młotkiem szybę przejeżdżającego Bugatti Chirona. Tanni Charalambous we wpisie na Instagramie stwierdził, że takie zjawisko to już codzienność na ulicach.

Jaki był ich cel? Trudno stwierdzić, Być może była to próba kradzieży cennych rzeczy ze środka auta, do którego napastnicy chcieli się dostać, właśnie wybijając szybę samochodu. Jeden z nich uderzył kilkukrotnie w boczne okno Bugatti. To jednak im się nie udało, co można zobaczyć na zamieszczonym poniżej nagraniu. Chiron szybko się oddalił, a "gang" odjechał, skręcając w boczną ulicę.