Najbardziej depresyjny poniedziałek w roku już dawno za nami (zdecydowanie bliżej nam teraz do przyszłorocznego), ale klienci tej restauracji przeżyli go jeszcze raz w tym tygodniu. Wszystko przez kolizję drogową, do której doszło na 69. kilometrze trasy S7. Jej efektem był dość niecodzienny widok dla przejeżdżających tamtędy kierowców, a dla klientów zapewne krócej działający tego dnia lokal.

Trasa S7. Z uszkodzonego auta na drogę wysypał się kebab

Jak przekazali zadysponowani do wypadku strażacy z jednostki OSP Wyszyny Kościelne, zdarzenie miało miejsce około godz. 14.20 w poniedziałek 28 listopada. "Kierowca busa uderzył w stojący przy boku samochód ciężarowy" – przekazały służby. "Busem" tym był Peugeot Boxer z dostawczą zabudową, która została rozerwana na skutek zahaczenia o naczepę ciężarówki.

"Uszkodzenie boku pojazdu dostawczego było tak duże, że ładunek rozsypał się po drodze i poboczu na przestrzeni około 100 m. Strażacy z JRG Mława i OSP Wyszyny Kościelne oczyścili drogę z rozsypanego ładunku, by ją udrożnić. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia" – relacjonuje serwis CodziennikMławski.pl.

Dalsza część tekstu po materiale wideo.

Policjanci z Mławy wyjaśniają, dlaczego kierowca Peugeota uderzył w stojącą na poboczu ciężarówkę. Nam pozostaje mieć nadzieję, że zamiecione przez strażaków mięso nie zostało załadowane do innego auta dostawczego i klienci restauracji, do której zmierzało zamrożone jedzenie, nie usłyszeli tego dnia standardowego pytania: "mięso mieszane?".