Do zdarzenia doszło we wtorek 20 czerwca, około godziny 21:00 w centrum Warszawy, przy Rondzie Dmowskiego. Na opublikowanych w sieci zdjęciach i nagraniach widać, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa auta – Tesla Model 3, którą prowadził Quebonafide oraz Lexus CT.

Choć wyraźnie widać, że Lexus ma uszkodzony przód, a Tesla nosi ślady kolizji z tyłu – co mogłoby świadczyć o tym, że to kierowca Lexusa był sprawcą, to jak poinformowano na profilu Miejski Reporter na FB, to Quebonafide miał przyznać się do spowodowania kolizji, a do zdarzenia doszło na skutek niezachowania ostrożności przy zmianie pasa ruchu.

Czytaj więcej o TESLA MODEL 3

Choć na pierwszy rzut oka Tesla wyszła z kolizji niemal bez szwanku, a Lexus wygląda na poważnie uszkodzone auto, to na podstawie samych tylko zdjęć trudno ocenić rzeczywisty rozmiar szkód. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że raper będzie miał więcej szczęścia z naprawą Tesli, niż Agnieszka Woźniak-Starak, znana dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna, która nieco ponad rok temu też miała stłuczkę swoją Teslą, a później miesiącami czekała na naprawę auta.