Tyson Fury mógłby jeździć najnowszymi modelami najbardziej luksusowych aut. Jak się okazuje, brytyjski pięściarz, który niedawno obronił tytuł mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, w swoim garażu trzyma m.in. kilkunastoletniego Volkswagena Passata, do którego ma ogromną słabość!

Czytaj także: Te gwiazdy nie kupią już Ferrari. Na liście m.in. Nicolas Cage i 50 Cent

Tyson Fury pokazał swój samochód. To 15-letni Volkswagen Passat

Tyson Fury opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym, ku zaskoczeniu wielu fanów, pochwalił się 15-letnim samochodem marki Volkswagen Passat. Mistrz świata w boksie postanowił bowiem nieco odświeżyć swoje wieloletnie i, jak się okazuje, ukochane auto.

pochwalił się w mediach społecznościowych Tyson Fury.

Czytaj także: Ten Passat to perełka. Miał jednego właściciela od 1998 r., który nie che, żeby auto trafiło w złe ręce

Tyson Fury i jego kilkunastoletni samochód Volkswagen Passat Foto: Tyson Fury / Instagram
Tyson Fury i jego kilkunastoletni samochód Volkswagen Passat

"The Sun" przypomina przy tym, że niedawno bokser kupił nowe Porsche Taycan za bagatela 140 tys. funtów. Tyson Fury postawił na elektryczny model o futurystycznym wyglądzie i super mocy. Zaś wartość Volkswagena Passata portal wycenił na 20 tys. funtów. Pięściarz może się pochwalić naprawdę bogatą kolekcją bajecznie drogich i luksusowych aut. W jego garażu znajdziemy również Ferrari F12 oraz Rolls-Royce'a.

Resztę artykułu znajdziesz pod materiałem wideo:

Czytaj także: Najbardziej innowacyjne samochody XX wieku. Czy znasz je wszystkie?

Jak widać, Tyson Fury pomimo milionów na koncie wciąż pozostaje skromnym człowiekiem. "The Sun" przypomina słowa boksera, które ten wypowiedział chwilę po wygranej walce z Dillianem Whytem:

Źródło: "The Sun"

(AG)