Wiele przypadków, w których dziecko lub nastolatek zabiera swoim rodzicom samochód, ma smutny finał. Potwierdza to historia z USA. 13-latka z Kolorado zakończyła swoją podróż wypadkiem, w którym uczestniczyły cztery pojazdy, w tym szkolny autobus.

Jak informuje serwis Carscoops, nastolatka zabrała swoim rodzicom Chevroleta Suburbana i jadąc autem, w pewnym momencie zdecydowała się zjechać na autostradę. Zanim jednak zdołała to zrobić, uderzyła w tył Kii Optimy stojącej na czerwonym świetle. Po zderzeniu oba pojazdy wjechały na skrzyżowanie i uderzyły w autobus szkolny. Suburban dodatkowo zderzył się ze znajdującym się obok Subaru Foresterem.

Z opublikowanych informacji wynika, że wszystkie cztery pojazdy zostały dość mocno uszkodzone. Mimo to na szczęście żadna z poszkodowanych osób nie odniosła poważnych obrażeń, do szpitala przewieziono jedynie kierowców Kii Optimy i Subaru Forestera. Sprawczyni wypadku uciekła z miejsca zdarzenia, a ostatecznie została oskarżona o nieostrożną jazdę i prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień.