Oczywiście nie jest to wina wiaduktu, że kierowcy zbyt wysokich pojazdów uparcie się pod niego pchają. Nie zmienia to jednak faktu, że wypadków jest tam tak wiele, że doczekał się on nawet swojego konta na YouTube. Jak piszą twórcy kanału ta sytuacja to już 175 kolizja od kwietnia 2008 r.

Ty razem uszkodzeniu uległa duża przyczepa kempingowa. Kierowca ciągnący ją za sobą dość niepewnie podjeżdżał pod wiadukt, zachowując niewielką prędkość. Zapewne miał pewne obawy, gdy zobaczył wielki napis nad drogą o treści "ZBYT WYSOKI, MUSISZ ZAWRÓCIĆ". Tekst w cudzysłowie specjalnie jest napisany drukowanymi literami, aby uzmysłowić, jak bardzo był widoczny. Kierowca chyba jednak musiał się przekonać na własnej skórze...

Tablica w końcu dała za wygraną i przestała wyświetlać napis, a kierowca przekonał się, że jednak jego przyczepa jest za wysoka poprzez dźwięk łamiącego się plastiku. W pewnym momencie nawet kierowcy jadący obok zaczęli trąbić, aby zwrócić uwagę, że niszczy on swój pojazd. Oczywiście to też nic nie dało. W efekcie przyczepa straciła kilka elementów znajdujących się na dachu.

Teraz jednak właściciel może mieć pewność, że następnym razem się zmieści. Po tej sytuacji jego przyczepa ma dokładnie 12 stóp i 4 cale, czyli około 3,76 metra wysokości.