Oto samochody, które trafiły do naszego koszyka nieszczęść 2011 roku. Nie jest ich mało, przez rokznalazło się sporo „ciekawych” propozycji. Zacznijmy odLancia Themy, tak Lancia chciała powrócić do lat świetności, ale czy towłaściwa droga.

Auta tego producenta były znane z innowacyjnychrozwiązań i luksusowego, a także sportowego wizerunku. Co mamy teraz,Chryslera 300 C – ile to ma wspólnego z innowacyjnością? Przyznajcie,niewiele. Auto przeszło delikatne modyfikacje, w tym obszyto elementywnętrza skórą przez co auto ma stać się bardziej europejskie... Mywolimy kupić zwykłego Chryslera za niższą cenę, a całe wnętrze oddać doobszycia. W naszej kieszeni zostanie jeszcze sporo gotówki na benzynę.

Kolejna Lancia tym razem Flavia, czyli Chrysler 200. Hmm, jakie mamy jeszcze modele w gamie amerykańskiego producenta?

Dakar się nie zaczął, a Małysz już miał awarię koła!Może domyślacie się jakie oznaczenie otrzyma Dodge Challenger – Lancia Stratos?Saab, co chwila słyszeliśmy, że nadszedł już koniec tej marki... Ciekawe ile razy to hasło przeczytamy w 2012 roku. My nie jesteśmy zwolennikami teatru i mamy już dość plotek o szwedzkiej marce. Patrząc na ostanie modele Saaba wolelibyśmy, by go zamknęli przynajmniej zachowałby honor. Popatrzcie na tego SUV-a, ile wspólnego ma on z prawdziwym Saabem?Całość uzupełnia seria samochodów koncepcyjnych, które są podobne zupełnie do niczego. Za ich napęd służą silniki elektryczne. Omijamy je szerokim krokiem, to auta dla ekologów. Szkoda, że oni wybierają samochody spalinowe.

Producenci testują na klientach! Poznaj ich największe wpadkiAudi Urban Spyder czyli auto 1+1. Wąskie opony, brak dachu, już większy sens ma motocykl. Samochód ten, ani nie jest ładny, ani nie jest praktyczny.Auta elektryczne. Producenci wprowadzają kolejne samochody z oznaczeniem EV. Tylko po, co? Ceny są niewspółmierne do korzyści jakie oferują. Dodatkowo nie ma gdzie ich ładować, ponieważ nadal nie wymyślono jednolitego sposobu szybkiego ładowania akumulatorów.Każda marka Premium musi mieć swojego SUV-a … Pytanie brzmi jak stworzyć markę premium? Weź Porsche Cayenne i dodaj pakiet spoilerów. Całość zmiksuj i sprzedaj jako drogi samochód luksusowy pod egzotyczną nazwą np. Eterniti Hermera.Mini Coupe wygląda jakby BMW obcięło dach zwykłego Mini i zamiast niego założyło spłaszczony kapelusz. To Mini nie wygląda jak Coupe, przynajmniej dobrze jeździ i świetnie brzmi.BMW 1M Coupe to bardzo dobry samochód więc czemu znalazł się w naszym zestawieniu? Nie stać nas na jego zakup, jego cena jest za wysoka!Toyota Avensis wygląda przy Kia Optima, jak odgrzewany kotlet to zdecydowanie brzydkie auto.Lifting Renault Koleos, to tylko zmiany z nazwy, ciężko dostrzec różnice. Samochody trzeba ustawić obok siebie, by ondaleźć różnice.Opel Corsa 1.2 TwinPort LPG wysoka cena i kiepskie osiągi, a do tego zapach gazu.

Maybach, był i już go nie ma. Mieliśmy powrót legendy, a teraz pogrzebano ją po raz drugi.