Choć do premiery nowego BMW iX M60 zostało jeszcze kilka dni (oficjalny pokaz odbędzie się 5 stycznia 2022 r.) to w sieci już krążą zdjęcia samochodu (wiele wskazuje na to, że jest to kolejny wyciek przed premierą). I nie tylko one.

BMW iX M60 - więcej mocy i energii niż BMW i4 M50

Są już znane pierwsze dane techniczne. Według autorów przecieków można liczyć na potężnego elektrycznego SUV-a z napędem o mocy ponad 600 KM i większym akumulatorem niż w BMW i4 M50 (80,7 kWh). Na razie BMW zdradza jedynie zużycie energii (24,7 – 21,7 kWh/ 100 km w cyklu WLTP). Na więcej szczegółów trzeba będzie poczekać do premiery.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Na razie pozostają także spekulacje na temat kolejnych premier BMW. Firma zapowiada bowiem pokaz technologii łatwej zmiany koloru nadwozia samochodu oraz nowego systemu pokładowej rozrywki. Niewykluczone, że na targach CES BMW pochwali się technologią, którą po raz pierwszy pokazano w nowym koncepcie BMW i Vision Circular.

W koncepcyjnym modelu wykorzystano nową generację ekranu przeziernego wyświetlanego na całej szerokości dolnej części przedniej szyby. Już wówczas deklarowano, że w razie potrzeby można wykorzystać większą powierzchnię szyby, i wyświetlać obraz bezpośrednio w polu widzenia. Aż się prosi o podobne wrażenia także dla podróżujących z tyłu. Czy tak się stanie? Oficjalna premiera 5 stycznia 2022 r. podczas wirtualnego pokazu w ramach wystawy CES w Las Vegas.

Ładowanie formularza...