Odcinkowe pomiary prędkości już w Polsce
...ale mandatów z nich na razie nie będzie, bo urządzenia nie mają jeszcze legalizacji. To dopiero testy prowadzone przez Inspekcję Transportu Drogowego. Kiedy trzeba się będzie zacząć bać odcinkowych pomiarów prędkości?