• Bedoes, czyli raper, autor tekstów i właściciel wytwórni muzycznej 2115, dołączył do grona Przyjaciół Porsche. Dla marki jest uosobieniem hasła "Napędzani marzeniami"
  • Bydgoszczanin pierwszy klip z Porsche nakręcił osiem lat. Zrobił to zupełnie spontanicznie po wypatrzeniu przez okno tramwaju auta stojącego na parkingu
  • Teraz wystąpił przy Porsche Cayenne Coupe. Z okazji oficjalnego początku współpracy z marką przygotował też autorską playlistę do słuchania w aucie

Aleja polskich gwiazd sprzyjających marce Porsche wzbogaciła się o kolejną postać ze świata muzyki. Borys Przybylski – znany szerzej pod pseudonimem artystycznym Bedoes 2115 – wyjechał na ulice swojego rodzinnego miasta za kierownicą Porsche Cayenne Coupe. To nie pierwszy raz, kiedy można było zobaczyć go w Bydgoszczy przy aucie z tym znaczkiem.

Bedoes osiem lat temu spontanicznie nakręcił klip z Porsche

Jak mówi polski raper i producent muzyczny, już osiem lat temu w jego twórczości pojawiło się Porsche. Przypadkowe, zaparkowane pod odrapanym blokiem w Bydgoszczy. Zobaczył je z kolegami z okna tramwaju, gdy szukali lokalizacji do nakręcenia teledysku.

– wspomina Bedoes.

Bedoes jest nazywany "głosem pokolenia Z" Foto: Porsche
Bedoes jest nazywany "głosem pokolenia Z"

Bedoes stworzył "playlistę do zapi... nania pasów w Porsche"

Dzisiaj Przybylski współpracuje z Porsche już oficjalnie. Sesja zdjęciowa i klip stworzone na osiedlu Bedoesa nawiązują do historii sprzed ośmiu lat, ale muzyk występuje tam już jako przyjaciel marki Porsche.

– przekonuje Bedoes.

Bedoes i Porsche Cayenne Coupe Foto: Porsche
Bedoes i Porsche Cayenne Coupe

Na prośbę marki raper przygotował na platformie Spotify playlistę z kawałkami, które jego zdaniem są idealnymi towarzyszami podróży. W zestawieniu nazwanym "Bedoes 2115 x Porsche - Playlista do zapi... nania pasów w Porsche" znajdziemy takich artystów, jak Shaboozey, Nipsey Hussle, Agnieszki Chylińskiej, Smiley, Titiyo czy Pressa.

– powiedział Wojciech Grzegorski, dyrektor marki Porsche w Polsce.

Bedoes dołączył do grona Przyjaciół Porsche w Polsce Foto: Porsche
Bedoes dołączył do grona Przyjaciół Porsche w Polsce