Samochody są jego pasją, dlatego tworzy filmy, w których o nich opowiada. Nie są to jednak zazwyczaj standardowe samochody, a raczej rzadkie drogie i pożądane auta. W najnowszej publikacji Budda, czyli Kamil Labudda chwali się, że dorobił się swojego marzenia i kupił Lamborghini Huracan STO.

Kim jest Budda?

Youtuber pojawił się w sieci jeszcze w 2019 r. Na koncie ma wiele filmów z najdroższymi samochodami świata, takich marek jak Lamborghini, Ferrari, Rolls-Royce czy Bugatti. Wiele jednak nie wiadomo na temat tego, co robił wcześniej. Jak powiedział 23-latek, jego dojście do kariery związanej z samochodami prowadziło przez kilka etatów, w końcu jednak podjął decyzję o założeniu własnej firmy. Jedną z firm była wypożyczalnia samochodów, której nie jest już właścicielem. Przyznał jednak, że nagrywanie filmów do sieci jest tylko dodatkowym zajęciem, na którym nie opiera swojej przyszłości. Jego karierę napędziła także piosenka ze znanym raperem Kizo, wydał także kilka swoich piosenek. Na swoim koncie ma także m.in. tor kartingowy w Krakowie.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

WOŚP i auto dla Fame MMA

Dał się też poznać, jako osoba, która lubi dawać pieniądze innym - biedniejszym i potrzebującym. W styczniu 2020 r. wrzucił on 10 tys. zł do puszki jednego z wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lubi się też chwalić swoimi samochodami, często nagrywa filmy z odbioru aut z salonów, stworzył też samochody, które rozdał widzom. Wybierał i przerabiał także Dodge'a RAMA dla federacji Fame MMA. Samochód był nagrodą dla jednego z uczestników gali.

Budda miał już sporo szybkich aut

Przez jego garaż przewinęło się także wiele samochodów, które mogą być marzeniem wielu fanów motoryzacji. Jego wybory pokazują, że rzeczywiście zna się na autach i lubuje się w tych rzadkich, drogich i szybkich. Co się przewinęło przez jego ręce? Sporo szybkich aut, ale również quady i buggy. Poniżej wymieniamy część z nich. Wiele było lub jest jego prywatnymi samochodami.

Lamborghini Huracan EVO

Subaru WRX STI

Subaru Impreza WRX STI

Toyota GR Yaris

Mercedes A45 AMG

Ford Focus RS

Audi RS3

Audi RS6

Yamaha Raptor

Maverick X3

BMW E36

Nissan 200SX

Nissan 350Z