Na nagraniu można zauważyć, jak kierowca busa co kilka sekund zmienia pas. Ponadto, prowadzi agresywną jazdę, przemieszczając się z wysoką prędkością, a po chwili gwałtownie hamując. W pewnym momencie, gdy prawdopodobnie chciał zjechać z głównej drogi, uderzył w znak drogowy i barierę energochłonną.

Polecamy: Montaż nowych znaków na autostradach. Mają zapobiec groźnej pomyłce

Szczęśliwie, nic się nie stało ani jemu, ani przejeżdżającym w pobliżu pojazdom. Bus jedynie lekko się zachwiał, a kierowca szybko zmienił pas i pojechał dalej. "Kierowca busa bardzo się spieszy. Skacze z pasa na pas" podpisali materiał autorzy kanału "Stop Cham".

"Tak się kończy bezsensowny pośpiech"

Nagranie cieszy się dużą popularnością w sieci i od momentu publikacji zostało już odtworzone ponad 130 tys. razy. Internauci licznie komentują poczynania agresywnego kierowcy.

Przeczytaj: Policjanci zajrzeli za "firankę" naczepy i już wszystko było jasne

W komentarzach można również przeczytać opinie kierowców uważających, że warszawski odcinek drogi ekspresowej S8 jest wyjątkowo niebezpieczny i takie zachowania kierowców, jak i różne kolizje, które kiedyś mogą doprowadzić do tragedii, nie należą tam do rzadkości.