W piątek 24 lutego na autostradzie w Massachusetts doszło do bardzo poważnie wyglądającego wypadku, w którym uczestniczyło 15 pojazdów. Jeden z kierowców wylądował swoją Toyotą RAV4 na dachu Hondy. Zderzały się nie tylko samochody, ale również ciężarówki. Wiele osób musiało pojechać do szpitala, ale na szczęście nikt nie zginął.

Przyczyną wypadku były trudne warunki panujące na drogach w Massachusetts. Atak zimy spowodował, że kierowcy musieli zmagać się z gołoledzią. Jak widać, nie wszyscy byli przygotowani na aż tak trudną sytuację.

Do czasu uprzątnięcia wszystkich uszkodzonych pojazdów kierowcy byli kierowani na objazdy, bo autostrada była zamknięta.

Z powodu trudnych warunków drogowych, kierowcy są proszeni o ostrożność, zabranie ze sobą koców, wody i ciepłej herbaty na wypadek, gdyby znaleźli się w podobnej sytuacji. Najlepiej jednak by nie jeździli w tym czasie samochodami. Media przypominają również, by utrzymywać dużo większy odstęp od poprzedzającego auta, by nie znaleźć się w podobnej sytuacji jak ta opisywana.