Wyjątkowa oferta promocyjna Lidla już obowiązuje (od końca czerwca), a potrwać ma do 10 lipca br. Znajdziemy w niej niewielkich rozmiarów samochód elektryczny produkowany w Chinach. Auto idealnie nadaje się na miejskie przejazdy. Cena? 222 euro miesięcznie, czyli ok. 1 063,5 zł.

Promocyjna cena obowiązuje jednak wyłącznie kierowców, którzy posiadają aplikację Lidl Plus, a do tego kupon z kodem rabatowym. W cenie uwzględniono podatek od samochodu, ubezpieczenie, a także wszelkie czynności konserwacyjne, przeprowadzone w pierwszym roku użytkowania auta.

Czytaj także: Tysiąc ładowarek dla aut elektrycznych na jednym parkingu

Resztę artykułu znajdziesz pod materiałem wideo:

Samochód, który znajdziemy w ofercie niemieckiego Lidla, to Elaris Finn. Wyposażony jest w nawigację, klimatyzację, system głośnomówiący, tempomat, Reflektory LED, kamerę cofania, a także do wyboru Apple CarPlay bądź też Android Auto. Samochód ładuje się w punkcie szybkiego ładowania.

Czytaj także: Dwie osoby zginęły podczas oficjalnych testów auta

Elaris Finn napędzany jest silnikiem o mocy 48 KM. Prędkość maksymalna, jaką może osiągnąć, to 115 km na godz. Jest naprawdę niewielki, ponieważ ma 2,87 m długości. Jego zasięg zaś sięga do 300 km. Oferta wypożyczenia obowiązuje przez 12 miesięcy i co ważne, nie można jej przedłużyć ani też zatrzymać samochodu dla siebie. Ze względu na to, że w całym kraju dostępnych jest tylko 100 takich samochodów w ramach oferty rabatowej, promocja prawdopodobnie zakończy się przed czasem.

Czytaj także: Pierwsza ultraszybka ładowarka trafiła do Polski

(AG)