Autorem zdumiewającego nagrania jest mężczyzna, który akurat stał w kolejce na jednej ze stacji benzynowych tuż za kobietami. Jego uwagę zwróciło ich dziwne zachowanie. Po chwili mężczyzna zorientował się, że przyjechały samochodem elektrycznym Teslą Model 3, który, jak sama nazwa wskazuje, ładuje się prądem. W tego typu aucie gniazdo ładowania znajduje się po lewej stronie pod klapką stanowiącą część zespołu tylnego światła.

Czytaj także: Zatankowali kilkaset litrów paliwa. Mimo to daleko nie ujechali

Autor nagrania nie krył zdziwienia tym, co ujrzał.

— pytał retorycznie na nagraniu.

Czytaj także: Laweta z nowymi Teslami przebiła barierkę na autostradzie. Kierowcy mogą mówić o szczęściu [WIDEO]

Próbowała zatankować Teslę. Nagranie hitem sieci

W dalszej części nagrania widać, jak kobiety próbują znaleźć otwór, w który wlewa się benzynę. Najpierw otwierają maskę i tam szukają, następnie z boku auta, a na koniec idą jeszcze na jego tył. Obok nich przechodzą inni kierowcy, patrzą się, ale żaden z nich nie reaguje.

Czytaj także: Pomyliła gaz z hamulcem. Tesla aż zanurkowała!

W końcu autor nagrania nie wytrzymuje, wychodzi z auta i zaczyna pytać, co chcą zrobić. Podczas rozmowy okazuje się, że kobieta otrzymała ten samochód w prezencie od partnera i nawet nie wie, jaki to model. Autor nagrania cierpliwie i szczegółowo wszystko tłumaczy oraz pokazuje, jak prawidłowo ładuje się Teslę.

Źródło: insideevs.com, Youtube

(AG)