Strażnicy graniczni przerwali podróż Mercedesem do Ukrainy. Mieli nosa

28 czerwca 2023 r. na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem strażnicy przerwali podróż 46-letniemu obywatelowi Ukrainy. Mężczyzna próbował wyjechać z Polski Mercedesem Viano.
Strażnicy szybko ustalili, że auto jest poszukiwane, jako "utracone" na terenie Chorwacji. Auto warte ok. 50 tys. zł zabezpieczono, a jego kierowcę zatrzymano.
W sprawie rozpoczęto postępowanie przygotowawcze, a dalsze czynności prowadzić będą policjanci z Tomaszowa Lubelskiego.
To kolejny samochód, jaki udało się ujawnić i przechwycić funkcjonariuszom z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Od początku roku odzyskali oni różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad ośmiu mln zł.
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!