Nagranie, które zostało opublikowane na Youtube (uwaga: zawiera niecenzuralne słowa), rozpoczyna się od pościgu. Małżeństwo z Polski podąża swoim samochodem Suzuki Vitara za granatowym BMW X3. A jedzie za nim dlatego, że ich auto zostało uszkodzone przez ten pojazd. Kierowca samochodu nawet nie raczył się zatrzymać, więc Polacy ruszyli za nim, aby zdobyć potrzebne dane z jego polisy.

Resztę artykułu znajdziesz pod materiałem wideo:

Polacy ruszyli w pościg za samochodem. Doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji

Na nagraniu widać, że BMW ucieka razem z innym samochodem — tuż za nim jedzie bowiem srebrny Bentley Bentayga. W pewnym momencie oba auta muszą się zatrzymać, ponieważ dojeżdżają do ślepej uliczki. Kierowca uszkodzonego Suzuki wysiada i idzie porozmawiać ze sprawcą zniszczeń na swoim samochodzie. Prowadzący BMW nie ma jednak ochoty dyskutować i próbuje zawrócić.

Po chwili stara się wcisnąć między dwoma stojącymi samochodami. Przy jednym z nich stoi Polka. Na nagraniu widać, że kierowca BMW przygniata kobietę do drugiego auta, zgniatając jej nogę. Na szczęście Polce udaje się uciec na chodnik. Prowadzący BMW nie daje jednak za wygraną. Wsiada do samochodu Polaków i próbuje go przestawić, żeby zrobić sobie miejsce do ucieczki. Prawdopodobnie jednak w aucie nie ma kluczyków, więc nie może uruchomić silnika. Najpewniej więc ustawia skrzynię biegów w pozycji neutralnej i wyłącza hamulec postojowy.

Na koniec widzimy, jak wsiada do swojego BMW i rusza nim z impetem, przepychając się i uszkadzając przy tym Suzuki. Tuż za nim odjeżdża Bentley, również niszcząc auto Polaków. "Daily Mail", który opisał incydent, nie podaje jednak, co było dalej. Zaznacza przy tym, że najprawdopodobniej luksusowy Bentley oraz BMW były kradzione.

Źródło: "Daily Mail", Youtube

(AG)