W czwartek 15 grudnia Circle K zaprasza na swoje wybrane stacje paliw w godzinach 14.00-17.00. Z okazji świąt wszystkie ceny paliw miles i milesPlus będą niższe o 1 zł, co przełoży się na oszczędność średnio 50 zł. Ceny z uwzględnieniem rabatu będą wyświetlały się na pylonach stacji paliw, na których obowiązuje promocja. Jest to 370 miejsc w całej Polsce, ustawionych w dogodnych regionach. Promocja jest skierowana dla każdego, nie trzeba uczestniczyć w żadnym programie lojalnościowym.

To akcja ogólnoeuropejska, dlatego, jeśli jesteśmy poza granicami Polski, również możemy z niej skorzystać. W całej Europie promocja obejmuje 2 tys. stacji paliw.

Uczestnicy programu dostaną dodatkowy kupon

To nie wszystko. Osoby, które są uczestnikami programu lojalnościowego EXTRA i zatankują paliwo w dniu promocji, dostaną 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l na dowolny typ paliwa, który będzie ważny do końca stycznia 2023 r.

Uczestnicy programu lojalnościowego mają dodatkowo dostęp do innych rabatów. Po zatankowaniu 50 litrów paliwa dostaną zniżkę na kolejne tankowanie w wysokości 15 gr/l, a w przypadku zebrania 100 litrów zatankowanego paliwa uzyskają rabat 50 proc. na kawę czy hot doga. Natomiast po zebraniu 150 litrów udzielana jest zniżka 50 proc. na dowolny program myjni. Co ważne, litry zbierają się na koncie, co oznacza, że nie musimy tankować jednorazowo określonej ilości paliwa.