Pięć scen, na których wygłoszone zostaną liczne panele i prezentacje, a także część Expo, gdzie odbędą się liczne premiery motoryzacyjne — tak w skrócie przedstawia się harmonogram tegorocznego Kongresu Nowej Mobilności. To jedno z najbardziej dynamicznych wydarzeń branży e-mobility w Europie odbywa się od 2019 r. i pod koniec września br. zawita do Łodzi.

Kongres Nowej Mobilności jest jednym z najszybciej rozwijających się wydarzeń branży e-mobility w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i pełni funkcję platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i idei dla szeregu podmiotów z sektora zeroemisyjnych technologii w Europie. W ramach tegorocznej edycji zaprezentowanych zostanie sześć głównych ścieżek tematycznych, odzwierciedlających globalne trendy w branży e-mobility, m.in. eHDV Forum, Green Fleet Forum – ESG, Battery Day – EBA Summit, Hydrogen Mobility Forum, Global e-Mobility Forum.

Patronami strategicznymi Kongresu Nowej Mobilności są Auto-Świat.pl oraz Business Insider. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 września w EXPO Łódź. Program kongresu dostępny jest na stronie internetowej www.kongresnowejmobilnosci.pl.