shutterstock 2232049927
Auto Świat Wiadomości Aktualności Czy jesteśmy zadowoleni z własnych samochodów?

Czy jesteśmy zadowoleni z własnych samochodów?

shutterstock 2232049927Shutterstock

Znamy już wyniki najnowszej edycji Narodowego Auto Testu, w której udział wzięło 37 tys. czytelników Auto Świata. Czy diesle w Polsce są wciąż popularne? Co nas najbardziej drażni w innych kierowcach? Ile czasu zajmuje znalezienie satysfakcjonującej oferty na rynku wtórnym? Czy w ogóle jesteśmy zadowoleni z własnych samochodów? Wiemy już wszystko.

  • Narodowy Auto Test to wielkie i kompleksowe badanie opinii polskich kierowców, organizowane przez Auto Świat od 2005 r.
  • W najnowszej edycji udział wzięło aż 37 tys. osób, czyli mniej więcej tyle, ile mieszka np. w Sopocie, Sanoku lub Świdniku
  • Z odpowiedzi w naszej ankiecie wyłania się pełny obraz motoryzacji w Polsce
  • Partnerem komercyjnym badania Narodowy Auto Test jest Volkswagen Financial Services
  • Więcej takich tekstów znajdziesz na stronie głównej Onetu

Zawsze z niecierpliwością czekamy na wyniki corocznego Narodowego Auto Testu. To one w pełni pokazują nam stan polskiej motoryzacji. Co nas cieszy, martwi, irytuje? W jednym pliku mamy odpowiedzi kilkudziesięciu tysięcy czytelników Auto Świata na wszystkie tematy związane z motoryzacją: od wyboru i kupna samochodu, przez jego eksploatację, naprawy, wybór stacji paliw, ubezpieczyciela, opon, oleju i akumulatora, po ocenę stanu polskich dróg i kultury jazdy innych kierowców.

Autor Krzysztof Wojciechowicz
Krzysztof Wojciechowicz
Dziennikarz AutoŚwiat.pl
Pokaż listę wszystkich publikacji
Powiązane tematy:Narodowy Auto Test