W krótkim filmiku opublikowanym na kanale "STOP CHAM" widzimy, jak dwa samochody jadą za sobą. Dalej robi się tylko ciekawiej. Wszystko rozpoczyna się od skrętu w lewo na skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną.

Niebezpiecznie robi się już w momencie, gdy kierujący Mercedesem chce nieprawidłowo wyprzedzić skręcającego w lewo Forda. Na domiar złego z uliczki, w którą chce wjechać, wyjeżdża inny pojazd. Jak się później okazało — zaraz za wyjeżdżającym była ciężarówka.

Sprawdź: Wypadek na Mazurach. Skuter wpadł w turystów na plaży

Gdy ostatecznie pierwszemu kierowcy udało się wyjechać z uliczki, choć nie było to łatwe, ponieważ dwa pozostałe samochody nie chciały go przepuścić, zaraz za nim pojawił się samochód ciężarowy. Z nim też nie było łatwo się wyminąć. Tym bardziej że kierowca Forda był bardzo zdeterminowany, za wszelką cenę chciał przejechać obok.

Polecamy: Tragiczny wypadek. Kierowca ciężarówki zginął po wybuchu opony

Ostatecznie z samochodu ciężarowego wyszedł kierowca, który wskazał pozostałym, co mają zrobić, aby zażegnać kryzys. Wszystkie samochody bezpiecznie oddaliły się ze skrzyżowania — każdy pojechał w swoją stronę.

"Genialne posunięcia, wyszukane ruchy, powinni to analizować w szkołach jazdy" — skomentował jeden z internautów.

(dk)