"STOP CHAM" to niezwykle popularny kanał na YouTube, na którym publikowane są nagrania nieodpowiedzialnych i ryzykownych, a często również bardzo niebezpiecznych zachowań kierowców na ulicach w całej Polsce. Większość z nich wynika przede wszystkim z łamania podstawowych przepisów drogowych. O popularności tego profilu świadczy ponad 464 tys. obserwujących go internautów, a liczba ta nieustannie rośnie. Tym razem na kanale pojawił się krótki filmik z Warszawy, nadesłany przez jednego z obserwatorów. Nagranie doskonale może posłużyć jako przestroga dla innych nieodpowiedzialnych kierowców.

Czytaj także: Patoinfluencer może dostać 8 lat za śmierć niepełnosprawnego. "Chwalił się jazdą 300 km na godz."

Warszawa. Chciał w ostatniej chwili zmienić pas. Wylądował na barierkach [WIDEO]

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w Warszawie, a dokładnie w al. Prymasa Tysiąclecia. Wszystko uchwyciła kamera umieszczona w samochodzie jadącym z tyłu. Na krótkim nagraniu, trwającym niecałe 50 sekund, widzimy kierowcę Peugeota, który w ostatniej chwili postanawia zmienić pas. Widząc jadącą obok ciężarówkę, przyspiesza i próbuje wcisnąć się jeszcze przed nią. Dochodzi do kolizji, w której efekcie samochód marki Peugeot ląduje na barierkach tuż przy wjeździe na wiadukt.

Czytaj także: Seniorka w Subaru Imprezie skasowała dwa auta, bo ta maszyna "nie wybacza błędów" [Nagranie]

sugeruje autor nagrania, które opublikowano na kanale "STOP CHAM".

Czytaj także: Złodziejskie stawki za przewóz uchodźców. Kierowcy mówią o "mafii taksówkarskiej"

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod nagraniem w zaledwie kilka chwil posypały się ostre słowa wobec nieodpowiedzialnego kierowcy siedzącego za kółkiem Peugeota. Oto niektóre z komentarzy zniesmaczonych internautów:

(AG)