Jak podaje "Tygodnik Płocki", kilka dni temu na terenie miasta doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego uszkodzone zostały aż trzy auta, a jedna osoba trafiła do szpitala. Jak się szybko okazało, sprawczynią kolizji była 64-letnia kobieta. Poruszała się samochodem marki Subaru Impreza.

Czytaj także: Autokar z uchodźcami z Ukrainy miał wypadek na Lubelszczyźnie

Do wypadku doszło w piątek rano przy ul. Łukasiewicza w Płocku. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze policji, 64-latka z nieznanych przyczyn nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z dwoma pojazdami, które poruszały się prawidłowo. Były to samochody marki Peugeot oraz BMW. Obrażenia kierowcy pierwszego auta były na tyle poważne, że musiał zostać przewieziony do szpitala.

Do sieci trafiło nagranie, na którym uwieczniony został moment wypadku (dzięki kamerce jednego z poszkodowanych kierowców). Wyraźnie widać na nim, jak prowadząca 64-latka z dużą prędkością przejeżdża po chodniku, zjeżdża na przeciwległy pas ruchu i uderza w inny samochód.

Czytaj także: Ciężarówka przewróciła się na bok. Świnie wybiegły na drogę

Jak sugeruje "Tygodnik Płocki", samochód prowadzony przez 64-latkę mógł być autem, które bierze udział w różnego typu wyścigach. Na zdjęciach portalu widać również, że w wyniku wypadku pojazd stracił przednie lewe koło.

Czytaj także: Rosyjski czołg najechał celowo na cywilny samochód

"To model, który króluje na wyścigowych imprezach. Wiele wskazuje na to, że ten, który brał udział w porannym zdarzeniu, związany był z tego typu wydarzeniami. Świadczy o tym i malowanie, i tuning. Ten samochód ma moc, ale wymaga od kierowcy umiejętności i nie wybacza błędów" zaznacza "Tygodnik Płocki".

Źródło: "Tygodnik Płocki"

(AG)