Kim Kardashian znana jest z tego, że jest bogata i udostępnia zdjęcia ze swojego życia na Instagramie. Pokazuje tam, na jakie zachcianki sobie pozwala. Ostatnio pochwaliła się, że jej podjazd zdobią trzy samochody, których kolor jest identyczny, a przeróbki są zrobione przez tę samą firmę. Wydaje się bez polotu.

Ulubionym autem Kim jest Maybach

Te samochody, to Rolls-Royce Ghost, Mercedes-Maybach S580 i Lamborghini Urus, a ich kolor jest przygotowany specjalnie pod kolor domu. Widać, że każdy element samochodu, który mógł być polakierowany, jest właśnie w tym kolorze. Celebrytka powiedziała, że jej samochody muszą pasować do barwy domu. Z trójki pokazanych aut Kardashian przyznała, że jej ulubionym samochodem jest Maybach.

Wszystkie samochody są nieco przerobione. Poza innym lakierem widać, że są trochę obniżone oraz mają kilka zmian w wyglądzie zewnętrznym i wyposażeniu. Auta przygotowała firma Platinum Motorsport z Kalifornii.

Kim Kardashian miała pluszowego Lamborghini Urusa

Specyficzny tuning tych aut nie każdemu może się spodobać, ale na pewno się wyróżnia, choć w porównaniu do innego projektu Kim, te auta są bardzo nudne. Celebrytka chwaliła się kiedyś Lamborghini Urusem, który był dosłownie pluszowy! Auto było całe powleczone miękkim materiałem, łącznie z felgami i kierownicą. Podobnie jak w przypadku szarych aut, wszystko, co mogło być pluszowe, takie było.

Była to forma promocji pewnej firmy, a sama Kim na zdjęciach pozowała w stroju z materiału identycznego, jakim był powleczony samochód. Nie wiadomo, czy był to ten sam Urus, który teraz jest szary, ale pluszaka już jednak nie widać w mediach społecznościowych. Nie dziwne, auto musiało być skrajnie nieużytkowe, choć raczej nie o to w tym projekcie chodziło.