Cennik nowego Volkswagena ID.3 otwiera kwota 191 tys. 290 zł. Tyle należy zapłacić za wersję Pro Performance z akumulatorem 58 kWh (pojemność netto), który zapewnia zasięg do 429 km (wg procedury WLTP). To kolejny dowód na to, że auta systematycznie drożeją — w 2020 r. wystarczyło niecałe 159 tys. zł...

Drugą propozycją jest wariant Pro S z czteromiejscowym wnętrzem i większym akumulatorem 77 kWh, który po pełnym naładowaniu pozwoli przejechać do 559 km. W tym przypadku cena wynosi 220 590 zł. Moc pozostała bez zmian — we wszystkich wersjach wynosi 204 KM.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Volkswagen ID.3 po liftingu — co się zmieniło?

Volkswagen informuje, że wzbogacił wyposażenie standardowe ID.3, choć aluminiowe felgi wymagają dopłaty. W bazowej wersji otrzymujemy m.in. przednie i tylne światła LED, dwa wyświetlacze na desce rozdzielczej (cyfrowe wskaźniki i ekran dotykowy do obsługi multimediów), systemy łączności ze smartfonem, automatyczną klimatyzację czy proaktywny tempomat.

Ponadto odświeżony VW ID.3 ma nieco ostrzejsze kształty oraz lepsze materiały wykończeniowe we wnętrzu (więcej pochodzi z recyklingu i całkowicie zrezygnowano z surowców pochodzenia zwierzęcego). Dowiedz się więcej o liftingu tego elektryka.