Poza tym w numerze polecamy:

Wprawdzie prognozy pogody na najbliższe dni nie wskazują na nagłe nadejście zimy, ale druga połowa października to czas, by pomyśleć o przygotowaniu naszego auta do zimowych warunków jazdy. Podstawa to oczywiście dobre opony. W poprzednim wydaniu opublikowaliśmy test ogumienia całorocznego, wybraliśmy 15 najlepszych modeli opon, a dziś mamy test 56 zimówek w rozmiarze 215/55 R 17. To dość popularny rozmiar, więc polecamy uwadze wyniki, które poszczególne modele uzyskały w ciężkich próbach na różnych nawierzchniach.

Poza testem opon w wydaniu znajdziecie wiele praktycznych porad przydatnych na zimowe podróże.

Wśród nowości, które prezentujemy, na uwagę zasługuje Toyota Corolla Cross. Całkiem udane auto, przestronne i wygodne, które ma wszelkie atuty, by zostać kolejnym bestsellerem japońskiej marki.

Sporo zamieszania wśród kompaktowych SUV-ów ma szansę wywołać także kolejny debiutant w tym segmencie – Renault Austral. Relacja z jazd tym modelem odkrywa potencjał tego następcy Kadjara.

Sympatycy sportowych samochodów mogą już przymierzać się do nowego BMW M2, które przedstawiamy na naszych łamach.

W dziale testów tym razem sprawdzamy najnowszą odsłonę Citroena C5 Aircross w benzynowej wersji 1.2 oraz hybrydową Hondę Civic, a także konfrontujemy dwa kombi segmentu premium ze stajni Mercedesa i Volvo.

Polecamy również prezentację wad i zalet Volvo XC60 ostatniej generacji, która produkowana jest od 2017 roku. Przekonajcie się, jak się spisuje ten model w codziennym użytkowaniu i jakie zbiera oceny za trwałość?

Zapraszamy do lektury!

Auto Świat 41/2022 Foto: auto świat / Auto Świat
Auto Świat 41/2022